تحلیل تکنیکال شرکت لوله و ماشین سازی ایران (فلوله) | بلاگ

تحلیل تکنیکال شرکت لوله و ماشین سازی ایران (فلوله)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تحلیلگر: محمد پارسان

 

بسمه تعالی

تحلیل تکنیکال فلوله

همانطور که مشاهده میکنیم شکل اول نمودار قیمتی فلوله در تایم ماهیانه میباشد که میبینیم خط صورتی رنگ خط روند بلند مدت قیمت میباشد که اجازه افزایش قیمت به سهم فلوله را نداد و قیمت دچار برگشت پس از برخورد به این خط  شد.

شکل اول

 

 

 

 شکل دوم چارت قیمتی سهام فلوله در تایم روزانه میباشد.

قیمت پس از برخورد به سطح قیمتی 2700 ریال توان ادامه صعود را ندارد و سپس تا قیمت 2050 ریال اصلاح قیمت را شاهد هستیم و بعد از آن با افزایش قیمت مشاهده میکنیم برای گذشتن از سطح مقاومتی  S1 توانسته بعد از 3-4 روز از این سطح بگذرد و تا خط روند بلند مدت پیش روی کند که سطح مقاومتی محکمی برای سهم بشمار میرود.مهمترین مقاومت سهم بعد از برخورد به خط صورتی ابتدا خط     S1(محمدوده قیمتی 2700 ریال) و سپس خط S3(محدوده قیمتی 2350-2400 ریال) که نقطه ماکزیمم قبلی میباشد و مهمترین سطح مقاومتی که اگر قیمت از آن پائینتر بیاید باید از سهم خارج شد سطح مقاومتی S2 (محدوده قیمتی 2000 ریال)میباشد.

 

 

 

 درشکل بعدی همانطور که دیده میشود نمودار قیمت سهم بهمراه سه اندیکاتور به تـــــرتیب از بالا به پائین stochastic,rsi,macd مشخص شده همانطور که میبینیم در اندیکاتور macd ,rsi واگرائی بین قیمت و اندیکاتور به وضوح دیده میشود و همین طور که در اندیکاتور stochastic  دیده میشود که در بالای محدوده 80 منطقه فروش بیانگر استراحت قیمت سهم میباشد. با توجه به واگــرائی های گفته شده در اندیکاتورهای ذکر شده شاهد هستیم و در ضمن سطوح حمایتی S1  و خط روند کوتاه مدت سفید رنگ میتــــــوانند محل اصلاح برای برگشت قیمت سهم برای صعود مجدد باشند.

 

 

 

 اهداف کوتاه مدت سهم با توجه به فیبوی رسم شده میتواند سطح100% موج قبلی یعنی محدوده 3300 ریالی و محدوده 161% موج قبلی محدوده قیمتی 4200 ریالی را در نظر داشت.

باتشکر از توجه دوستان

تیرماه 1392

 

...
نویسنده : بورس تهران بازدید : 27 تاريخ : دوشنبه 24 تير 1392 ساعت: 22:18