تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی (وصندوق)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  تحلیلگر: سید احمد حسینی

   

  همانطور که از نمودار سهم پیداست، وصندوق پس از اصلاح موج چهارم خود، وارد موج پنجم صعودی الیوت خود گردیده است. گواه این ادعا، برگشت قیمت قبل از برخورد به کانال­های زمانی موج چهارم، تصحیح مناسب اسیلاتور الیوت و شاخص کسب سود PTI) 41 می­باشد.

  همانطور که از نوشتار بالا پیداست، محیط، فضای صعود را برای سهم تصور می­نماید و زمان ورود به آن نیز عبور قیمت از میانگین متحرک جابجا شده می­باشد (البته این سیگنال خرید دو روز پیش رخ داد).

   

   

  نمودار هفتگی سهم نیز که بیانگر نوع حرکت سهم در میان مدت می­باشد، حضور سهم در موج سوم صعودی خود را تأیید می­نماید.

   

   

   

  تصویر بالا نیز حرکت سهم بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه خود را نمایش می­دهد. سیگنال خرید در این نمودار نیز با عبور اسیلاتور استوکاستیک از عدد 20 (باند پایینی) تأیید شد.

  هدف قیمتی سهم نیز در مرحله اول مقاومت قبلی سهم یعنی عدد 4661 ریال می­باشد که با عبور از آن، سهم قابلیت رشد تا سطح MOB خود یعنی عدد 4863 ریال و پس از شکست این سطح نیز افزایش تا عدد 5099 ریال را دارا می­باشد.

  سلب مسئولیت: مخاطبین محترم بر این امر واقف باشند که مطالب ارائه شده بر اساس بررسی­های کارشناسی بود و لذا تصمیم گیری و انجام خرید و فروش بر اساس اطلاعات فوق بر عهده خود شخص بوده و هرگونه مسئولیتی نسبت به سود و زیان احتمالی کاربران متعاقباً مربوط به خود شخص می­باشد.

   

  سید احمد حسینی              

  7/3/92               

  نویسنده : بورس تهران بازدید : 23 تاريخ : چهارشنبه 8 خرداد 1392 ساعت: 7:45
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123