تحلیل تکنیکال سرمايه‌ گذاري‌ آتيه‌ دماوند (واتي)

ساخت وبلاگ
چکیده : تحلیلگر: سانسوربا توجه به خطوط فیبوناچی رسم شده در این نمودار و بازگشت روند در دو مورد از محدوده ی 3... با عنوان : تحلیل تکنیکال سرمايه‌ گذاري‌ آتيه‌ دماوند (واتي) بخوانید :
تحلیلگر: سانسور


با توجه به خطوط فیبوناچی رسم شده در این نمودار و بازگشت روند در دو مورد از محدوده ی 38.2 درصد نشانه علاقه بازار به روند صعودی میباشد..

حمایت سهم روی قمت 235 نزدک به خط 38.2فیبو میباشد. و حد ضرر خرد های انجام شده در همین محدوده میباشد.

مقاومت سهم در شروع روند صعودی قیمت 270 میباشد و در صورت عبور از این مقاومت هدف 310-315 مورد انتظار میباشد.

سهامداران عزیز در صورت عبور موفق قیمت از محدوده ی 21.6 فیبو باید حد ضرر را همین محدوده 265قرار دهند.

شکاف شکل گرفته در نمودار تشکیل یک میله پرچم در نمودار خطی داده است که به دلیل باز شدن قیمت بالاتر از قیمت آخرین روز معامله میباشد. ولی با توجه به الگوی شکل گرفته در زمان استراحت، نمیتوان انتظار رشد در کوتاه مدت را بشتر از محدودهی 310-315 دید.

 

اندیکاتور میانگین متحرک بر روی نمودار رسم شده است. قیمت پایانی آخرین روزهفته بالای اندیکاتور ثبت شده است.

در پایین شکل اندیکاتور RSIرسم شده که شکسته شدن خط روند میان مدت(سفید رنگ بالایی) در نمودار زیر نشان از صادر شدن اخطار خرید میباشد. ولی در هنگام برخورد قیمت با سطح 38.2 فیبو روند صعودی در اندیکاتور شروع شده است.

 

با توجه به سیگنال ضعف اندیکاتور MACDبرای صعود قیمت(به خاطر کوتاه شدن متن از درج این اندیکاتور صرف نظر شد)،و شکل گیری قیمت بالای میانگین متحرک، و همچنین برخورد قیمت با سطح مقاومتی 21.6 فیبوناچی میتوان منتظر معاملات روز شنبه 19/12/91 برای حذف سیگنالهای خرید غلط بود.

ولی با توجه به برخورد چهار باره قیمت به این سطح و بازگشت نمودار، احتمال بازگشت روند بسیار ضعف میباشد و شروع روند صعودی کوتاه مدت با هدف 310-315 بسیار محتمل میباشد.

...
نویسنده : بورس تهران بازدید : 23 تاريخ : چهارشنبه 16 اسفند 1391 ساعت: 11:53