تحلیل تکنیکال شرکت فرآورده های نسوز ایران (کفرا)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  تحلیلگر: سانسور

  تحلیل نمودار روزانه کفرا بیست و سوم اسفند 1391

  درابتدای نمودار صعودی اخیر ما شاهد شکل گیری یک چکش وارونه به عنوان اخطار اتمام روند نزولی هستیم که پس از آن نمودار وارد روند صعودی شده است.

  در روند صعودی ما شاهد شکل گیری الگوی ستاره ثاقب و دارآویز هستیم که نشان از اتمام روند صعودی میدهد.

   پس از این دو الگو دو شمع که هر کدام  قیمت باز شدن بالاتر از قیمت قبلی دارد را شاهد هستیم که در ادامه روز دارای روند نزولی شده اند و این به نوبه خود نشان دهنده ی فشار فروش بیشتر میباشد که خریداران به خوبی مقاومت کرده اند. که شاید به دلایل بنیادی باشد.

  نمودار در حال برخورد به خط بالایی میباشد که با نشانه هایی که گفته شد قیمت در محدوده ی 690-700 با توجه به برخورد به خط مقاومت باید به سمت خط حمایت برگردد. که در این صورت باید شاهد عکس العمل قیمت به خط 23.6 باشیم و در نهایت با برخورد به خط 38.2 نمودار بازگشته و حالت صعودی خود را پس بگیرد.

  احتمالا قیمت 660 مقاومت خوبی ایجاد کرده و باعث بازگشت روند میشود. در هنگام برخورد به خط حمایت باید منتظر تشکیل نشانه های صعودی یا نزولی بر سهم باشیم. تا بتوان تصمیم صحیحی گرفت.

  خط 23.6 فیبوناچی قیمت 670

  خط 38.2 فیبوناچی قیمت 655

  میانگین متحرک 10 روزه رسم شده به خوبی در داخل دو خط حمایت و مقاومت در حال نوسان میباشد. که اهمیت این خطوط را بیشتر میکند.

  اندیکاتور آر آس آِی  14 روزه در هنگام شکل گیری  روند صعودی به سمت بالا حرکت کرده و نشانه ی روند صعودی را تایید کرده است. در هنگام تشکیل ستاره ی ثاقب با گذشتن از خط 70 نشان دهنده ی خریدهای هیجانی میباشد. در حال حاظر چرخشی در اندیکاتور برای بازگشت از خط 70 دیده نمیشود.

  تثبیت قیمت زیر خط حمایت به معنب شکست الگوی صعودی میباشد. وباید منتر علایم کاهشی یا خنثی برای روند باشیم.

  درنمودار هفتگی ما شاهد الگوی سه سرباز سفید افزایشی هستیم که میتواند نشانه ی محکمی از روند صعودی باشد.

  با توجه به بعضی از شمع های بازگشتی درونی نمودار هفتگی  و عدم توجه بازار به این شمع ها نشان از تاثیر بسیار بالای عوامل  بنیادی بر سهم دارد.که نمودار با این شیب به نشانه های پایانی روند صعودی بی توجه بوده است.

  تمامی تحلیل های فوق بدون در نظر گرفتن وضعیت بنیادی سهم میباشد.

   

  نویسنده : بورس تهران بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه اسفند 1391 ساعت: 21:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123