تحلیل تکنیکال شرکت فرآورده های نسوز ایران (کفرا)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  تحلیلگر: میلاد شریعتی


  نمودار شمعی ژاپنی : بر اساس این نمودار می توان گفت که علامت برگشتی(چکش) از روند صعودی را نشان داده و باید منتظر شروع یک روند نزولی باشیم.

   

   خط روند : بر اساس خط روند مشاهده شده قیمت سهم در نقطه ی مقاومت خود قرار دارد و باید انتظار کاهش قیمت را در روزهای بعد داشته باشیم.

  بر اساس روند مشاهده شده می توان خط حمایت این سهم را در حدود 6200 دانست که البته مشاهده می شود که خط روند این سهم افزایشی است.

   

  نمودار استوکاستیک (Stochastic Oscillator) : مشاهده می شود که این نمودار در بالای خط 80 قرار گرفته و سیگنال فروش خود را توسط قطع کردن نمودار قرمز توسط نمودار سبز و روند کاهشی این نمودار صادر کرده.

   

  نمودار RSI (14 روزه) : این نمودار در بالای خط 70 قرار گرفته و همانطور که دیده می شود نمودار در حال تغییر جهت مثبت خود است  و قدرت افزایشی آن کاهش یافته است که می توان طی گفته های بالا انتظار آن را داشته باشیم که نمودار روند خود را به سمت پایین یعنی خط 30 تغییر دهد.

  نمودار ROC (12 روزه) : مطابق این نمودار که در ناحیه ی 16 قرار دارد و با توجه به این که نقطه ی 25 ناحیه ی فروش های افراطی است و ناحیه ی 14- ناحیه ی خرید های افراطی می توان بر طبق سیگنال های دیگر به این نتیجه رسید که به ناحیه ی فروش های افراطی نزدیک شدیم و باید منتظر برگشت روند باشیم.

    

  نمودار بولینگر باند (Bollinger Bands) :بر اساس این نمودار مشاهده می فرمایید که خطوط بولینگر به صورت پهن است و نمی توان ار آن انتظار افزایش دوباره ی سهم را داشت.

   

  نمودار CCI (14 روزه) : طبق این الگو نمودار در بالای خط 100 قرار گرفته که منطقه فروش های افراطی است و باید منتظر کاهش این نمودار و کاهش قیمت سهم را طبق این الگو داشته باشیم.

   

  در این مقاله سعی شد بیشتر نمودارها مورد بررسی قرار گیرند تا دوستان بتوانند استفاده ی لازم را ببرند و بتوان با قاطعیت بیشتری درباره ی سهم اظهار نظر کرد.

  با تشکر

  milad_shariati@yahoo.com

  نویسنده : بورس تهران بازدید : 32 تاريخ : چهارشنبه اسفند 1391 ساعت: 19:48
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123